Clerk

  1. Alhaji Mustapha Umar               Oct 1979 – July 1982
  2. Alhaji Ibrahim Salim                   July 1982 – Dec 1983
  3. Alhaji Aliyu Tijjani                       Jan 1992 – Oct 1999
  4. Alhaji Aminu Idris                        2001 – 2002
  5. Alhaji Yazid M. Zubair                 2002 – 2003
  6. Alhaji Mahmud Sani                    Aug 2003 – Jan 2011
  7. Muhammad Bala A Yaro             Feb 2011 – Aug 2012
  8. Alh Lawan Badamasi                   Sept 2012 – April 2018
  9. Abdullahi Alfa                               April 2018
Advertisements